XIV Miejski Turniej Języka Angielskiego

26 maja odbył się XIV Miejski Turniej Języka Angielskiego organizowany przez szkołę British School w Dąbrowie Górniczej. Konkurs odbył się w Urzędzie Miasta. Drużynę CKZiU Nowy Ekonomik reprezentowali: Weronika Gut (4EL), Nazar Zahrotskyi (4EL) oraz Wiktoria Podraza (2MF). Uczniowie zdobyli 3 miejsce w kategorii drużynowej. Dyplom i medale odebrali uczniowie na scenie Pałacu Kultury Zagłębia podczas Dni Dąbrowy Górniczej.

Dziękujemy nauczycielom Justynie Dzierżanowskiej oraz Ewelinie Tasak-Oberskiej za przygotowanie uczniów do konkursu.

Drużyna Nowej Sztygarki nie stanęła na podium lecz była blisko, gdyż zdobyła 4 miejsce. Gratulujemy uczniom Dawidowi Zymkowi (1 SIT) , Kamilowi Twardowskiemu (1FOT) oraz Igorowi Skrzypczakowi (3 MEK).

Dziękujemy nauczycielom Klaudii Czekaj, Ewelinie Tasak- Oberskiej oraz Małgorzacie Świderskiej za przygotowanie uczniów do konkursu.

Author: Nowy Ekonomik